İstanbul Aile Danışmanlık Merkezi
Randevu : 0533 373 81 23

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/psikolojikdanismanlar
  • https://www.twitter.com/pedagoglar
Bireysel Terapi
Depresyon, Stres, Sosyal Fobiler ve korkular, Panik Atak, Takıntı Bozuklukları, Travma, Öfke Kontrolü, Sınav Kaygısı, Yeme bozuklukları, Uyku bozuklukları gibi.
Evlilik Terapisi
Evlilik Eğitimi, Fölrt Dönemi, Eş Seçimi, Nişanlılık Dönemi, Karakter Testi, Gebelik Dönemi Problemleri gibi konularda profesyonel eğitim alabilirsiniz.
İlişki Koçu
Evlilik sorunları, Aile içi problem çözme, Kıskançlık, Eşler arası uyum sorunları, Eşler arası cinsel problemler, Aldatma, Boşanma ve boşanma sonrası gibi konularda profesyonel yardım alabilirsiniz.
Aile Terapisi
Evlilik sorunları, Anne-Baba tutumları, Aile içi problem çözme, Kıskançlık, Eşler arası uyum sorunları, Eşler arası cinsel problemler, Aldatma, Boşanma ve boşanma sonrası gibi konularda profesyonel yardım alabilirsiniz.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam24
Toplam Ziyaret63077
Köşe Yazıları
Site Haritası
Takvim
Aidat Borcu Sorgulama

Bize 0533 373 81 23 ten ulaşabilirsiniz Aramanızı tavsiye ediyorum. 

İstanbul'un 39 ilçesi hakkında öğrenmek istediğinzi her şey burada: Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu Aile Evlilik Çift Terapisti Danışmanı Psikoloğu Pedagogu burada var.

www.istanbulailedanismamerkezi.net

OYUN TERAPİSİ

OYUN TERAPİSİ

Çok eski çağlardan günümüze süregelen oyun, özellikle çocuklarla iletişim kurmanın en etkili yollarından biridir. Oyunun çocuğun iç dünyasını yansıtmasında en etkili araç olarak kullanılmasının sebebi ise, çocuğun doğal bir ortam içerisinde duygularını ve düşüncelerini doğrudan dışarıya yansıtabilmesinden kaynaklıdır.

Oyun, çocuğu stresli bir ortam içerisinden çekerek mutlu bir hayal dünyasının içine sokar ve bu durumda rahatlamış gözüken çocuk oyun içerisinde bilinçaltını çok daha rahat, açık ve anlaşılır bir dille dışarıya yansıtır. Çocukların oyun içerisindeki davranışları ve tutumlarının gözlemlenmesi sonucu, oyunun çocuk üzerindeki yapıcı etkileri fark edilerek sorunlara çözüm odaklı yöntemler sağlama özelliğini vurgulamış olup merkezimizde de oyun terapisi uzman psikolog tarafından uygulanmaktadır.

TEL:0533 373 81 23