İstanbul Aile Danışmanlık Merkezi
Randevu : 0533 373 81 23

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/psikolojikdanismanlar
  • https://www.twitter.com/pedagoglar
Bireysel Terapi
Depresyon, Stres, Sosyal Fobiler ve korkular, Panik Atak, Takıntı Bozuklukları, Travma, Öfke Kontrolü, Sınav Kaygısı, Yeme bozuklukları, Uyku bozuklukları gibi.
Evlilik Terapisi
Evlilik Eğitimi, Fölrt Dönemi, Eş Seçimi, Nişanlılık Dönemi, Karakter Testi, Gebelik Dönemi Problemleri gibi konularda profesyonel eğitim alabilirsiniz.
İlişki Koçu
Evlilik sorunları, Aile içi problem çözme, Kıskançlık, Eşler arası uyum sorunları, Eşler arası cinsel problemler, Aldatma, Boşanma ve boşanma sonrası gibi konularda profesyonel yardım alabilirsiniz.
Aile Terapisi
Evlilik sorunları, Anne-Baba tutumları, Aile içi problem çözme, Kıskançlık, Eşler arası uyum sorunları, Eşler arası cinsel problemler, Aldatma, Boşanma ve boşanma sonrası gibi konularda profesyonel yardım alabilirsiniz.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam25
Toplam Ziyaret63078
Köşe Yazıları
Site Haritası
Takvim
Aidat Borcu Sorgulama

Bize 0533 373 81 23 ten ulaşabilirsiniz Aramanızı tavsiye ediyorum. 

İstanbul'un 39 ilçesi hakkında öğrenmek istediğinzi her şey burada: Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu Aile Evlilik Çift Terapisti Danışmanı Psikoloğu Pedagogu burada var.

www.istanbulailedanismamerkezi.net

Hakkımızda

Günlük yaşam içerisinde birçok kez stres uyandırıcı olay karşısında çocuktan yetişkine hangimizin nasıl davranacağını bilemediği bazı durumları hepimiz mutlaka yaşamaktayızdır. Ancak bu stres durumlarına uygun çözümler bulunamadığında ise, zihinde olumsuz duygu ve düşünceler baskın gelerek bu düşünceler bireyi kısa bir süre içerisinde mutsuzluğa doğru sürüklemeye başlamaktadır. Kurumumuz adını değerli danışanlarına sunduğu hizmette hedeflediği sonuçtan esinlenmiş olup amacımız, problemlere geçici çözümler sunmak değil yaşam kalitesini yükselterek mutlu bir yaşamı sürdürebilmeyi sağlamaktır.  Bu nedenle karşılaşılan problemlerin nedenlerini aramak ve uygun çözüm yollarını bularak problemlerle başa çıkabilmek için yanınızda olup desteğimizi ve hizmetimizi sizlerle paylaşmak istediğimiz için buradayız…

YAŞAMIN İÇİNDEN SORUNLARA ÇÖZÜM BULMAK ZOR DEĞİL… BİRLİKTE ÇÖZELİM…

Farkımız ve Kalitemiz

s3

Sunmuş olduğumuz hizmette kalitemiz ve farkımız; çocuktan yetişkine tüm danışanlarımızın ele alınan sorunları, alanında uzman psikolog tarafından incelenerek bilimsel ve objektif yöntemlerle sorunun temeline inme ve sorunu ortadan kaldıracak doğru çözüme yönlendirmede profesyonel davranabilmektir…